پر فروش ها

images/tcm_2000.jpg
ماژول کارت خوان و کارت نویس که در خود پرداز ها و کیوسک ها قابل استفاده است.این محصول کره ای پس از
سه شنبه, 27 خرداد 1393
این محصول از مجموعه کارت خوان‌های غیر تماسی (Contactless) شرکتACS کره است. این کارتخوان از سیستم
دوشنبه, 26 خرداد 1393
دستگاه کارتخوان نانو pcProx مبتنی بر فناوری نانو شاخته شده که به قدری کوچک است که می‌تواند برای
شنبه, 17 مرداد 1394

زیر مجموعه ها

معرفی کیوسک های بانکی و تامین کنندگان سخت افزاری و نرم افزاری

خود پرداز های بانکی استفاده شده و یا تولید شده در ایران- خودپَرداز که گاه زودپرداز، عابر بانک و آنی بانک هم نامیده شده دستگاهی الکترونیکی است که به مشتریان بانک این امکان را می‌دهد تا در هر زمان دلخواه به‌وسیلهٔ قراردادن کارت خاصی در دستگاه و وارد کردن یک گذرواژه از حساب خود پول دریافت کرده یا تراز حساب بانکی خود را وارسی کنند بدون اینکه نیاز به شمارشگر انسانی باشد. بسیاری از خودپردازها نیز به امکان واریز پول یا چک، جابجایی پول میان حساب‌های بانکی و حتی خرید تمبر را برای مشتریان فراهم می‌کنند.

کارتخوان ها و پایانه های فروش بانکی- پايانه‌هاي فروش(P.O.S-POINT OF SALE)دستگاهي است كه در مراكز فروش كالا و خدمات نصب مي‌شود تا در معاملات به جاي پرداخت وجه نقد و حمل و نقل فيزيكي پول، مبلغ مورد معامله به صورت الكترونيكي از حساب دارنده كارت (مشتري ) كسر و به حساب پذيرنده كارت ( فروشنده ) واريز گردد.اين عمل توسط پايانه مذكور و از طريق برقراري ارتباط با رايانه مركزي صورت مي‌گيرد. دستگاه كه شامل مودم و چاپگر مي‌باشد توسط بانك تهيه و در اختيار فروشگاه‌ها و مراكز طرف قرارداد ، گذاشته مي‌شود. محل استفاده P.O.S عمدتا فروشگاه‌ها و مراكز خدماتي مي باشد.

کارت پرینتر های PVCدارای مجوز های بانکی در ایران که جهت پروژه های صدور آنی کارت در شعب بانک ها مورد استفاه قرار می گیرد.

معرفی انواع دستگاه های صف و نوبت دهی-سیستمهای نوبت دهی یا مدیریت صف مشتریان مجموعه ای سخت افزاری و نرم افزاریست که مشتریان و ارباب رجوع نوبت به آنها مراجعه کرده و نوبت دریافت می کنند و سپس توسط متصدیان پشت باجه ها فراخوانی یا page می شوند.دستگاه نوبت بندی در دو مدل مبتنی بر کامپیوتر( PC BASE ) و مبتنی بر مدار فرمان ( NON PC ) تولید می شود.

اسکنر های اثر انگشت،اسکنر کف دست،اسکنر چشمی و سایر اسکنر های بیومتریک مورد استفاده در شناسایی خودکار مرتبط با تجهیزات بانکی ، کلمه Biometric از ترکیب دو کلمه یونانی bios (زندگی) و metrikos (تخمین) شکل گرفته  است. بیومتریک: در واقع علم احراز هویت انسان‌ها با استفاده از ویژگی‌های فیزیکی یا رفتاری نظیر چهره، اثر انگشت، اثر کف دست، عنبیه، فرم هندسی دست و صدا است. 

تبلت ها و موبایل هایی که امکانات پرداخت الکترونیک فراهم می کنند در این قسمت مورد بررسی قرار خواهند گرفت. 

در این بخش می توانید انواع کارت خوانهای تماسی،غیر تماسی  nfc,rfid...، موتور دار جهت استفاده در ساخت کیوسک و خود پرداز و بدون موتور را مشاهده فرمایید.

دستگاه سورتر اسکناس

معرفی تامین کنندگان

شرکت کارت اعتباری ایران کیش

تاریخچه
شركت ایران کیش با درک ضرورت توسعه ارايه خدمات پرداخت الکترونیک و نقش آن در توسعه پایدار و همه جانبه کشور، همکاری خویش را از سال 1382 با بانک‌های ایران آغازکرده و مسوولیت ایجاد و پشتیبانی شبکه پایانه‌های فروش و سایر ابزارهای پرداخت و پذیرش این بانک‌ها و صدور انواع کارت‌های اعتباری را بر عهده گرفت. این شرکت با چشم‌انداز توسعه ابزارهاي پرداخت و پذيرش و تبدیل شدن به یکی از مطرح‌ترین شرکت‌های PSP جهان و بزرگترین شرکت PSP خاورمیانه، ماموریت خویش را در زمینه توسعه کمی و کیفی شبکه پذیرندگان کارت و ایجاد بسترها و زیرساخت‌های ارتباطی نرم‌افزاری و سخت‌افزاری بنا كرده است.

ادامه مطلب...